آزادی ۵۰۵ زندانی بیمه توسعه در سال ۹۵

آزادی ۵۰۵ زندانی بیمه توسعه در سال ۹۵

بیمه ایران تاکنون به ۲۴ هزار و ۲۰۰ نفر از خسارت دیدگان بیمه گذاران بیمه توسعه خسارت پرداخت کرده است و این روند تا حل مشکل همه آنها ادامه خواهد داشت.

به گزارش ریسک نیوز،سید عباس حسینی در مصاحبه با  خبرگزاری صدا و سیما  با اشاره به اقدامات این شرکت برای آزاد سازی زندانیانی که بیمه گذار بیمه توسعه هستند و به خاطر تصادف در زندان به سر می برند و تاکنون ۵۰۵ زندانی آزاد شده اند، افزود: به این ترتیب با توجه به اطلاعاتی که داریم و پرونده های کامل شده و ارجاع شده از سوی بیمه توسعه به بیمه ایران از نظر ما زندانی بابت بیمه توسعه در زندان ها نباید داشته باشیم.

وی گفت: تلاش داشتیم تا پیش از شب عید بیشتر زندانیان این بیمه را از زندان آزاد کنیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد و بعد از عید تاکنون نیز ۱۸ زندانی دیگر آزاد شده اند.

مدیرعامل بیمه ایران افزود: اگر زندانی دیگری از بیمه گذاران بیمه توسعه در زندان باشد ممکن است دلایل دیگری داشته باشد که عدم کفایت بیمه نامه و یا احتمال وجود جرایم دیگر غیر از تصادفات از علت های اصلی آن می تواند باشد که آن نیز در دست رسیدگی است.

وی گفت:‌ بیمه ایران تاکنون به ۲۴ هزار و ۲۰۰ نفر از خسارت دیدگان بیمه گذاران بیمه توسعه خسارت پرداخت کرده است و این روند تا حل مشکل همه آنها ادامه خواهد داشت.

حسینی با اشاره به جلسه مشترک خود با اعضای ستاد دیه کشور گفت: این جلسه با هدف تسریع در به انجام رساندن مشکلات بیمه گذاران بیمه توسعه انجام شد.

وی پیش بینی کرد: در سال ۹۵ بخش اعظم مشکلات این بیمه گذاران با همکاری بازپرس و دادستان پرونده و بیمه مرکزی و توسعه با همکاری بیمه ایران به سرانجام برسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *